Piegādes noteikumi

Preču piegāde notiek uz Jūsu norādīto adresi pēc iespējas īsāka laikā. Rīgas robežās izmantojam savu kurjerdienestu, Latvijas robežās preci piegādā transporta pakalpojumu kompānija.
Piegāde Rīgas robežās. Rīgas pilsētas robežās preces, kas dārgākas par 100 EUR tiek piegādātas bez maksas, ja preces cena ir līdz 100 EUR (ieskaitot) tad piegāde maksā 5 EUR. Gadījumā, ja nevēlaties piegādi, preci saņemt varat Rīgā Tērbatas ielā 59/61 un tādā  gadījumā par piegādi nav jāmaksā. Preci veikalā Jūs varat saņemt pēc tam, kad klientu konsultants Jūs ir informējis(pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Ja prece ir pieejama noliktavā, Jūs to saņemat 24 stundu laikā no pasūtīšanas brīža. Preču piegāde notiek darbadienās no 10 līdz 19:00. Pasūtīt preces Jūs varat arī brīvdienās, taču saņemsiet tās darbadienā.
Piegāde Latvijas teritorijā. Latvijas teritorijā neatkarīgi no piegādes adreses preces tiek piegādātas divu darba dienu laikā pēc apmaksas. Preces Latvijas teritorijā tiek piegādātas tikai pēc to apmaksas. Precīzs piegādes laiks nav noteikts, preces tiek piegādātas darbadienās no 9-18.